szeroka

GALERIA

galeria

Aktualności

Mecz Świerklany - LKS Żar Szeroka 2-0

niedziela, 05 wrzesień 2010

Pierwsza połowa całkowicie zdominowana przez gospodarzy, można powiedzieć ze niemieliśmy nic dopowiedzenia i należy się cieszyć ze tylko straciliśmy dwie bramki.

Błędy w ustawieniu, jak i w kryciu to główne grzechy naszej drużyny w pierwszej połowie.  O sytuacjach bramkowych nie napiszę wiele bo mieliśmy tylko jedną sytuacje w której zagroziliśmy przeciwnikowi, a miał ją Paweł Drewczyński.

Pierwsza bramka wpadła po błędzie obrońców i w sytuacji sam na sam z Gruszczyńskim napastnik Świerklan umieszcza piłkę w siatce była to 15 minuta. Druga bramka to kopia pierwszej znów błędy w kryciu i wynik dwa do zera po 30 minutach. Gospodarze nadal atakują i tylko dobra postawa naszego bramkarza pozwala na przerwę schodzić ze stratą dwóch bramek.

W drugiej połowie na boisko wchodzi Niemczyk za Kasprzaka Radosława w 46 minucie, oraz Waśniewski, który zmienia w 65 minucie Zdziebłę. Przypomnę ze Waśniewski wraca po  kontuzji.

Gra ulega poprawie sugestie w przerwie meczu przekazane przez naszych "trenerów" Wiśniewski i Gruszczyński przynoszą efekt. Skracamy pole gry , lepiej kryjemy i zaczynamy stwarzać sytuację podbramkowe . Pierwsza z nich niewykorzystana przez Zdziebłe następna przez Drewczyńskiego. Gospodarze opadają z sił i już nie atakują z takim zaangażowaniem.My stwarzamy kolejne sytuacje i je marnujemy, kolejno Drewczyński, Kasprzak Sz. Niestety do końca meczy nie umiemy strzelić kontaktowego gola i mecz kończy się naszą porażką.

SKŁAD:Gruszczyński, Wiśniewski, Kasprzak S, Marczyk, Grządziel, Jajus, Januszkiewicz, Kasprzak R. (Niemczyk 46), Kasprzak Sz., Drewczyński, Zdziebło (Waśniewski 65).